ژریاتریک فارماتون

15253263_808203152656060_6527126868485734400_n

در دنیای امروز با وجود استرسهای روزمره و مشغله های کاری، گاهی تنها داشتن رژیم غذایی متناسب و تحرک بدنی مطلوب برای رسیدن به عملکرد صحیح جسمی و ذهنی کافی به نظر نمی رسد. اینجاست که نقش مکملهای غذایی مناسب و دارای مواد لازم و ضروری جهت یاری رسانی به بدن و رسیدن به حداکثر عملکرد جسمی و ذهنی آشکار می گردد.
یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین و با سابقه ترین مکملهای غذایی که در سراسر دنیا به منظور ارتقاء معیارهای سلامتی افراد مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد کپسول ژریاتریک فارماتون است.

فرمول منحصر به فرد فارماتون
کپسول های ژریاتریک فارماتون با کیفیت بالای محصولات ساخته شده در سوئیس و فرمول بی نظیر خود ۴ گروه متعادل از مواد فعال را در خود جای داده است که می توانند در حفظ سلامت عمومی و برطرف ساختن نیازهای روزانه بدن نقش مهمی ایفا نمایند :
عصاره استاندارد شده جینسِنگ (G115) با غلظت مناسب
این ماده گیاهی می تواند توان بدن را در بهره گیری از اکسیژن افزایش داده و همزمان میزان اسیدلاکتیک موجود در پلاسما را پایین آورد. این دو عملکرد باعث می شود انرژی بیشتری در اختیار بدن قرار گرفته و فعالیت های جسمی و ذهنی ارتقاء یابند. از سوی دیگر عصاره جینسِنگ (G115) سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می نماید.

ترکیب اختصاصی DMAE
ترکیب اختصاصی دی متیل آمینو اتانول بی تارتارات فارماتون (DMAE) جهت کمک به بهبود خلق و خو و عملکرد مغزی به این کپسول افزوده شده است.
ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب
کفایت ویتامینی در بدن انسان نخستین گام برای رسيدن به یک فرایند متابولیسم مناسب و در نتیجه در دسترس بودن انرژی برای فرد و سلامت هر چه بیشتر وی می باشد. از سوی دیگر مواد معدنی و عناصر کمیاب، بدن را در عملکردهای حیاتی اش یاری می رسانند.
نقل و انتقال اکسیژن، انقباضات عضلانی (بخصوص عضلات تنفسی و قلبی) و عملکرد سیستم عصبی مرکزی همگی وابسته به مواد معدنی هستند. در کپسول ژریاتریک فارماتون ترکیبی متناسب و متعادل از تمام آنچه نیاز روزانه فرد را به ویتامین، املاح و عناصر کمیاب تشکیل می دهند، وجود دارد.
مواد مؤثر در متابولیسم چربی ها
کولین، اینوزیتول، لینولئیک اسید و لینولنیک اسید موادی هستند که با تأثیر روی متابولیسم چربی ها موجب کمک به کاهش ذخائر چربی کبد و جلوگیری از تجمع چربی در عروق خونی می گردند.
ژریاتریک فارماتون می تواند در موارد زیر نقش موثری ایفا نماید:
•    افزایش کارائی بدن در تمرینات ورزشی و جلوگیری از خستگی سریع
•    کمک به بهبود شرایط روحی و روانی و افزایش تمرکز ذهنی
•    کمک به بهبود علائم عمومی ناشی از افزایش سن
•    کمک به بهبود علائم ناشی از سنین یائسگی (نظیر تغییرات خلق و خو، بی حوصلگی، افسردگی، تحلیل پوست، مو و ناخن ها و …)
•    جلوگیری از فقر ویتامین و مواد معدنی
•    کمک به کاهش چربی خون
•    کمک به حفظ توان بدن در طول رژیم های مختلف (مانند رژیم های لاغری، رژیم های پزشکی و …)
•    کمک به بازیابی توان بدن در دوره نقاهت (پس از بیماریها، عفونتها، اعمال جراحی و …)