جینسانا

ginsana

همه ما تلاش می کنیم که از لحظات زندگی خود بیشترین بهره را ببریم و از آنجایی که نیازمند صرف انرژی زیادی هستیم دچار مشکلاتی نظیر خستگی شدید و ضعف حافظه خواهیم شد که ادامه یافتن این شرایط می تواند منجر به فرسودگی جدی روحی و جسمی گردد. اینجاست که استفاده از جینسانا به عنوان یک انرژی بخش طبیعی می تواند بسیار سودمند باشد.

کارخانه جینسانا با استفاده از آخرین متد روز دنیا در فرآیندهای جداسازی توانسته است ۸ نوع جینسنوزید اصلی شامل :      Rg2، Rg1، Rf، Re، Rd، Rc، Rb2، Rb1 موجود در ریشه گیاه پاناکس جینسینگ را استخراج و در فرمولاسیون استفاده نماید.

دوز استاندارد شده جینسینگ یا همان G115 (4%جینسنوزید از mg200 ) مطابق با فارماکوپه اروپا، WHOو *ICH  می باشد و مطالعات بالینی نشان داده که مقادیر بیشتر یا کمتر اثربخشی محصول را کاهش داده و تنها mg200 عصاره استخراج شده از ۴% جینسنوزید دارای بیشترین اثربخشی می باشد.

شرکت جینسانا تنها شرکت در دنیا می باشد که تولید G115 را بصورت انحصاری در اختیار دارد.

با توجه به اینکه بیش از ۲۰۰ نوع ترکیب در ریشه پاناکس جینسینگ موجود می باشد و هر یک دارای خواص ویژه ای       می باشند، روش استخراج و میزان خلوص آن بسیار مهم می باشد.

همچنین کارخانه جینسانا با تهیه زمین اختصاصی در منطقه اصلی رویش این محصول، با نظارت مستقیم بر تولید و برداشت گیاه بصورت کاملاً طبیعی و بدون استفاده از کود شیمیایی، محصولات را پرورش می دهد.

موارد مصرف این مکمل عبارتند از :

کمک به افزایش توان جنسی و بهبود عملکرد جنسی.

تقویت سیستم ایمنی و افزایش مقاومت بدن در مقابل عفونتها.

کمک به افزایش قدرت حافظه، تمرکز و جلوگیری از آلزایمر.

کمک به جلوگیری از استرس روزانه با تأثیر روی سیستم اعصاب مرکزی.

کمک به افزایش انرژی و رفع خستگی با افزایش جذب اکسیژن توسط سلولها.

میزان مصرف : به طور معمول دو کپسول روزانه (که هر عدد حاوی mg100 جینسینگG115) می باشد. یک عدد همراه صبحانه و یک عدد همراه نهار، حداقل به مدت یک ماه توصیه می گردد.

موارد احتیاط : در صورت بارداری یا شیردهی و همچنین مصرف همزمان با داروهایی همچون Warfarin و Digoxin با پزشک خود مشورت نمایید.

ه از جینسانا به عنوان یک انرژی بخش طبیعی می تواند بسیار سودمند باشد